Наричаме я GOT FLOW!
Със специалното участие на FYRE!
Зад пулта за Вас ще бъдат двама от най-добрите DJ-и в бранша: DJ Theo и танцово ориентираният DJ Peppy от uMove!
Hype man и водещ на събитието ще бъде човекът с голямото сърце - MONTY от група ICE CREAM!
За съдии в трите танцови категории на GOT FLOW избрахме едни от най – уважаваните професионалисти в танцовия хип-хоп бранш в страната ни, а именно:
1. GOT FLOW 1 vs1 ALL STYLES BATTLE / KIDS EDITION/
За пореден път в историята на GOT FLOW, децата получават отделна танцова категория. Възрастовата граница е ДО 12 ГОДИНИ, ВКЛЮЧИТЕЛНО.
Идеята е танцуващите малчугани да имат по – добри състезателни шансове и по - добро класиране в „битките”, когато са разделени от по – големите си връстници. Нещо повече! За най – малките любители на танците, наградата е повече от страхотна!
Защото този, който спечели GOT FLOW 1 vs1 ALL STYLES BATTLE / KIDS EDITION/, НЯМА ДА СПЕЧЕЛИ САМ! ЩЕ СПЕЧЕЛИ АБСОЛЮТНО ЦЕЛИЯТ МУ УЧИЛИЩЕН КЛАС!!! Така че, всеки който се състезава в тази категория, освен себе си, представя училището си, класа си и се бори за една наистина, наистина страхотна награда за целия клас. Каква е тя? Ще разберете на самото събитие
На последното издание на KIDS EDITION батъла, имаше записани над 40 деца и надпреварата беше откровено чудовищна!!!
НАГРАДЕН ФОНД в категория GOT FLOW 1 vs1 ALL STYLES BATTLE / KIDS EDITION/:
- Изненадваща награда за целия училищен клас на победителя
- Купа
- Грамоти

Записването за GOT FLOW 1 vs1 ALL STYLES BATTLE / KIDS EDITION/ става на място от 14.00 ч. до 14.50 ч.
Състезанието започва в 15.00 ч. на 10-ти декември!
2. GOT FLOW 1 vs1 ALL STYLES BATTLE
Най – масовата категория на GOT FLOW! Броят записани участници е стигал над 80 и надпреварата в тази категория винаги е била особено оспорвана! Възрастовата граница е навършени 13 години и нагоре.
И в тази, както и в KIDS категорията специално сме се погрижили с референции и насоки, музикалното оформление, което DJ Peppy (uMove) ще осигури за танцовите битки да бъде профилирано така, че комфорта на танцьорите в тази най – трудна категория да бъде още по – голям.
Наградата за победителя е в размер на 800 лв. и купа, a подгласниците му получават грамоти за участие. Кой ли ще бъде победителя на това издание? Предстои да разберем съвсем скоро!
НАГРАДЕН ФОНД в категория GOT FLOW 1 vs1 ALL STYLES BATTLE:
- 800 лв.
- Купа
- Грамоти

Записването за GOT FLOW 1 vs1 ALL STYLES BATTLE става на място от 13.00 ч. до 16.20 ч.
Състезанието започва в 16.30 ч. на 10-ти декември!
Ето и правилата на GOT FLOW 1 vs1 ALL STYLES BATTLE, валидни както за KIDS EDITION състезанието, така и за състезанието при големите.
Няма стилови ограничения! Няма значение дали сте Popping, Locking, New Style, House Dance или Break Dance състезател или отбор – Вие имате място при нас!
Компонентите, по които съдиите на състезанието ще формират своята оценка са следните:
* Визия
* Техника
* Музикалност
* Оригиналност
* Сценично поведение
ПЪРВИ КРЪГ (квалификационен) : Всички участници се канят на сцената и се представят на музика на DJ Peppy (uMove). Всеки участник има право на едно влизане от 40 сек. В този кръг журито не посочва победител, а само селектира най-добрите сред тях, свеждайки ги до 16 или 8 финалиста.
ВТОРИ КРЪГ: Участниците се разделят (първи срещу шестнадесети, втори срещу петнадесети и т.н.) на 8 двойки. Танцуват на музика на DJ Peppy (uMove). Всеки участник има право на едно влизане от 40 сек. Журито оценява с посочване кой е победителя от батъла.
ТРЕТИ КРЪГ: Участниците се разделят на 4 двойки. Танцуват на музика на DJ Peppy (uMove). Всеки участник има право на едно влизане от 40 сек. Журито оценява с посочване кой е победителя от батъла.
ЧЕТВЪРТИ КРЪГ (полуфинал): Участниците се разделят на 2 двойки. Танцуват на музика на DJ Peppy (uMove). Всеки участник има право на едно влизане от 40 сек. Журито оценява с посочване кой е победителя от батъла.
МАЛЪК ФИНАЛ: Участниците, загубили двата полуфинала се изправят един срещу друг. Танцуват на музика на DJ Peppy (uMove). Всеки участник има право на ДВЕ влизания по 40 сек. Журито оценява с посочване кой е победителя от батъла и носител на почетното трето място в категория BATTLE 1vs1!
ФИНАЛ: Финалистите се изправят един срещу друг. Танцуват на музика на DJ Peppy (uMove). Всеки участник има право на ДВЕ влизания по 40 сек.
Журито оценява с посочване кой е победителя в категория BATTLE 1vs1!
!!! ЗАБЕЛЕЖКА !!!
Броят влизания, така както е разписан по – горе, важи за KIDS EDITION изданието на състезанието.
За големите, до трети кръг, включително, всеки танцьор има право на едно влизане, в ЧЕТВЪРТИ КРЪГ (полуфинал), както и в МАЛЪК ФИНАЛ, има право на ДВЕ влизания, а за тези двама, които достигнат до ФИНАЛ, броят на влизанията ще бъде ТРИ!
BEST CREW PERFORMANCE
Категорията, в която броят участници с всяко изминало издание расте. Категорията, в която могат да се получат много от най – зрелищните изпълнения. Дали публиката в Delta Planet Mall Varna ще има удоволствието да се наслади на подготвяните за различни телевизионни формати в последно време изпълнения на много българските хип хоп crew-та и дали някой танц от телевизора ще се пренесе на сцената на GOT FLOW – ALL STYLES BATTLE? Или пък някой отбор/и ще покажат невиждани до сега на сцена свои изпълнения? Кой ще победи в надпреварата на това издание? Предстои да разберем много скоро!
Ето и правилата в категория BEST CREW PERFORMANCE:
Всички групи танцуват на собствена музика с максимална продължителност 5.00 мин.
В зависимост от броя на записаните, селектиран брой групи могат да бъдат поканени да танцуват втори път танца си.
Компонентите, по които съдиите на състезанието ще формират своята оценка са:
* Визия
* Техника
* Хореография
* Ниво на сложност на изпълнение
Журито обявява на водещият групата, победител в категория BEST CREW PERFORMANCE.
Печели най – доброто шоу!
НАГРАДЕН ФОНД в категория BEST CREW PERFORMANCE:
- 1500 лв.
- Купа
- Грамоти
Записването за Best Crew Performance става на място от 14.00 ч. до 19.00 ч.
Участниците трябва да предоставят музикалния си микс на флашка в същия времеви диапазон.
Състезанието започва от 19.40 часа на 10-ти декември.
Сцената на GOT FLOW – ALL STYLES BATTLE – ще бъде построена още от 10.00 ч сутринта на 10-ти декември. Всички отбори, които желаят, могат да използват времето до 15.00 ч., когато започват ивентите на сцена за да изрепетират танца си на място.
Параметри на сцената за цялото събитие: 8 м широчина, 8 м дълбочина, в които в дъното е разположен DJ пулта.
Музика в двете Battle 1 vs 1 категории на GOT FLOW: DJ Peppy (uMove).
Водещ в трите танцови категории на GOT FLOW: MONTY от ICE CREAM.